tým

Drážďany
    • Jonas Blankenburg jonas.blankenburg@rehwaldt.de0351 811969 24
      Jonas Blankenburg

      pracuje v RLA od 2021

    • Michael Bock michael.bock@rehwaldt.de0351 811969 37
      Michael Bock

      pracuje v RLA od 2018

    • Tine-Lise Braekow tine-lise.braekow@rehwaldt.de0351 811969 51
      Tine-Lise Braekow

      pracuje v RLA od 2021

    • Jörg Bräunlein joerg.braeunlein@rehwaldt.de0351 811969 11

      pracuje v RLA od 1998

    • Christiane Eberts christiane.eberts@rehwaldt.de0351 811969 32

      pracuje v RLA od 2005

    • Sebastian Fauck sebastian.fauck@rehwaldt.de0351 811969 17

      pracuje v RLA od 2003

    • Friedemann Gruß friedemann.gruss@rehwaldt.de0351 811969 26

      pracuje v RLA od 2012

    • Kerstin Heidel kerstin.heidel@rehwaldt.de0351 811969 15

      pracuje v RLA od 2001

    • Toni Josteit toni.josteit@rehwaldt.de0351 811969 27

      pracuje v RLA od 2016

    • Cyril Kufner cyril.kufner@rehwaldt.de0351 811969 44

      pracuje v RLA od 2022

    • Lena Kulow lena.kulow@rehwaldt.de0351 811969 29
      Lena Kulow

      pracuje v RLA od 2021

    • Anne Mariotte anne.mariotte@rehwaldt.de0351 811969 0

      pracuje v RLA od 2004

    • Martin Mengs martin.mengs@rehwaldt.de0351 811969 38
      Martin Mengs

      pracuje v RLA od 2021

    • Michal Michalski michal.michalski@rehwaldt.de0351 811969 22

      pracuje v RLA od 2014

    • Marie Mikitta marie.mikitta@rehwaldt.de0351 811969 36
      Marie Mikitta

      pracuje v RLA od 2021

    • Henriette Niehues henriette.niehues@rehwaldt.de0351 811969 33
      Henriette Niehues

      pracuje v RLA od 2021

    • Claudia Podszus claudia.podszus@rehwaldt.de0351 811969 0

      pracuje v RLA od 2017

    • Guido Pohndorf guido.pohndorf@rehwaldt.de0351 811969 14

      pracuje v RLA od 2016

    • Dagmar Rehdanz dagmar.rehdanz@rehwaldt.de0351 811969 23

      pracuje v RLA od 2005

    • Robert Rommel robert.rommel@rehwaldt.de0351 811969 35

      pracuje v RLA od 2015

    • Friedrich Rotter friedrich.rotter@rehwaldt.de0351 811969 25
      Friedrich Rotter

      pracuje v RLA od 2021

    • Helen Rühmer helen.ruehmer@rehwaldt.de0351 811969 12
      Helen Ruehmer

      pracuje v RLA od 2020

    • Helena Stephan helena.stephan@rehwaldt.de0351 811969 28

      pracuje v RLA od 2012

    • Wen Yang wen.yang@rehwaldt.de0351 811969 53
      Wen Yang

      pracuje v RLA od 2021

    • Gelan Yin gelan.yin@rehwaldt.de0351 811969 52
      Gelan Yin

      pracuje v RLA od 2021

    • Ulrike Zänker ulrike.zaenker@rehwaldt.de0351 811969 21

      pracuje v RLA od 2002

Berlín
    • Nils Belting nils.belting@rehwaldt.de030 39885802
      Nils Belting

      pracuje v RLA od 2019

    • Carolina Keller carolina.keller@rehwaldt.de030 39885802
      Carolina Keller

      pracuje v RLA od 2017

    • Jürgen Nitt juergen.nitt@rehwaldt.de030 239824830

      pracuje v RLA od 2012

    • Rosa Sommer rosa.sommer@rehwaldt.de030 39885802
      Rosa Sommer

      pracuje v RLA od 2022

    • Rainer Tornow rainer.tornow@rehwaldt.de030 39885802

      pracuje v RLA od 2018

    • Gabriel Viana gabriel.viana@rehwaldt.de030 39885802
      Gabriel Viana

      pracuje v RLA od 2022

    • Junqian Zhang junqian.zhang@rehwaldt.de030 39885802
      Junqian Zhang

      pracuje v RLA od 2021

Peking
    • Yuhuan Du yuhuan.du@rehwaldt.de

      pracuje v RLA od 2019

    • Sijing Gou sijing.gou@rehwaldt.net+86 10 64920829

      pracuje v RLA od 2015

    • Yanting Liu yanting.liu@rehwaldt.net+86 10 64920829

      pracuje v RLA od 2011

    • Jing Wu jing.wu@rehwaldt.de+86 10 64920829

      pracuje v RLA od 2022

    • Qi Xi qi.xi@rehwaldt.net
      Qi Xi
    • Xihe Yu xihe.yu@rehwaldt.de
      Xihe Yu

      pracuje v RLA od 2021

Praha
    • Anežka Bauerová anezka.bauerova@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Anezka Bauerova

      Ing. krajinářská architektura, ČVUT Praha
      Bc. zahradní a kajinářská architektura MEDELU Brno

      pracuje v RLA od 2020

    • Eliška Černá eliska.cerna@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Eliska Cerna

      Ing. krajinářství a zahradní tvorba, ČZU Praha

      pracuje v RLA od 2015

    • Adéla Chmelová adela.chmelova@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Adela Chmelova

      Ing. arch. architektura a urbanismus, ČVUT Praha

      pracuje v RLA od 2018

    • Háta Enochová hata.enochova@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Hata Enochova

      Ing. krajinářská architektura, ČVUT Praha

      pracuje v RLA od 2021

    • Richard Labanc richard.labanc@rehwaldt.de+420 773 533 708

      Ing. zahradní a krajinářská architektura, MENDELU Brno

      pracuje v RLA od 2020

    • Radka Matoušková radka.matouskova@rehwaldt.de+420773533708
      Radka Matouskova

      Ing. zahradní tvorba , ČZU Praha

      pracuje v RLA od 2021

      autorizovaný krajinářský architekt od roku 2019

    • Eliška Olšanská eliska.olsanska@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Eliska Olsanska

      Ing. krajinářská architektura , ČVUT Praha

      pracuje v RLA od 2021

    • Garth Woolison garth.woolison@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Garth Woolison

      B.Env.D, M.LA, University of Manitoba/ Swedish University of Agricultural Sciences

      pracuje v RLA od 2018