tým

Drážďany
    • Jonas Blankenburg jonas.blankenburg@rehwaldt.de0351 811969 24
      Jonas Blankenburg

      pracuje v RLA od 2021

    • Michael Bock michael.bock@rehwaldt.de0351 811969 37
      Michael Bock

      pracuje v RLA od 2018

    • Jörg Bräunlein joerg.braeunlein@rehwaldt.de0351 811969 11

      pracuje v RLA od 1998

    • Christiane Eberts christiane.eberts@rehwaldt.de0351 811969 32

      pracuje v RLA od 2005

    • Sebastian Fauck sebastian.fauck@rehwaldt.de0351 811969 17

      pracuje v RLA od 2003

    • Friedemann Gruß friedemann.gruss@rehwaldt.de0351 811969 26

      pracuje v RLA od 2012

    • Kerstin Heidel kerstin.heidel@rehwaldt.de0351 811969 15

      pracuje v RLA od 2001

    • Toni Josteit toni.josteit@rehwaldt.de0351 811969 27

      pracuje v RLA od 2016

    • Holger Kunath holger.kunath@rehwaldt.de0351 811969 30
      Holger Kunath

      pracuje v RLA od 2013

    • Heike Langkutsch heike.langkutsch@rehwaldt.de0351 811969 12

      pracuje v RLA od 1997

    • Anne Mariotte anne.mariotte@rehwaldt.de0351 811969 0

      pracuje v RLA od 2004

    • Martin Mengs martin.mengs@rehwaldt.de0351 811969 38
      Martin Mengs

      pracuje v RLA od 2021

    • Michal Michalski michal.michalski@rehwaldt.de0351 811969 22

      pracuje v RLA od 2014

    • Marie Mikitta marie.mikitta@rehwaldt.de0351 811969 36
      Marie Mikitta

      pracuje v RLA od 2021

    • Tanja Murko tanja.murko@rehwaldt.de0351 811969 41

      pracuje v RLA od 2018

    • Claudia Podszus claudia.podszus@rehwaldt.de0351 811969 0

      pracuje v RLA od 2017

    • Guido Pohndorf guido.pohndorf@rehwaldt.de0351 811969 14

      pracuje v RLA od 2016

    • Dagmar Rehdanz dagmar.rehdanz@rehwaldt.de0351 811969 23

      pracuje v RLA od 2005

    • Robert Rommel robert.rommel@rehwaldt.de0351 811969 35

      pracuje v RLA od 2015

    • Friedrich Rotter friedrich.rotter@rehwaldt.de0351 81196925

      pracuje v RLA od 2021

    • Helen Rühmer helen.ruehmer@rehwaldt.de0351 811969 29
      Helen Ruehmer

      pracuje v RLA od 2020

    • Helena Stephan helena.stephan@rehwaldt.de0351 811969 28

      pracuje v RLA od 2012

    • Xihe Yu xihe.yu@rehwaldt.de0351 811969 42
      Xihe Yu

      pracuje v RLA od 2021

    • Ulrike Zänker ulrike.zaenker@rehwaldt.de0351 811969 21

      pracuje v RLA od 2002

Berlín
    • Nils Belting nils.belting@rehwaldt.de030 39885802
      Nils Belting

      pracuje v RLA od 2020

    • Felix Cogilli felix.cogilli@rehwaldt.de030 39885802

      pracuje v RLA od 2021

    • Andreas Ebert andreas.ebert@rehwaldt.de030 39885802
      Andreas Ebert

      pracuje v RLA od 2020

    • Kami Hattler kami.hattler@rehwaldt.de030 39885802
      Kami Hattler

      pracuje v RLA od 2020

    • Carolina Keller carolina.keller@rehwaldt.de030 39885802
      Carolina Keller

      pracuje v RLA od 2017

    • Jürgen Nitt juergen.nitt@rehwaldt.de030 239824830

      pracuje v RLA od 2012

    • Rainer Tornow rainer.tornow@rehwaldt.de030 39885802

      pracuje v RLA od 2018

Peking
    • Yuhuan Du yuhuan.du@rehwaldt.de+86 18201620352

      pracuje v RLA od 2019

    • Xiang Li xiang.li@rehwaldt.de+86 18201620352
      Xiang Li

      pracuje v RLA od 2019

    • Yanting Liu yanting.liu@rehwaldt.net+86 13910622864

      pracuje v RLA od 2011

    • Gou Sijou sijou.gou@rehwaldt.net

      pracuje v RLA od 2015

    • Rongfei Wang rongfei.wang@rehwaldt.net

      pracuje v RLA od 2012

Praha
    • Anezka Bauerova anezka.bauerova@rehwaldt.de+420 773 533 708

      pracuje v RLA od 2020

    • Eliška Černá eliska.cerna@rehwaldt.de+420 773 533 708

      Ing. krajinářství a zahradní tvorba, ČZU Praha

      pracuje v RLA od 2015

    • Adéla Chmelová adela.chmelova@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Adela Chmelova

      Ing. arch. architektura a urbanismus, ČVUT Praha

      pracuje v RLA od 2018

    • Hata Enochova hata.enochova@rehwaldt.de+420 773 533 708

      pracuje v RLA od 2021

    • Richard Labanc richard.labanc@rehwaldt.de+420 773 533 708

      Ing. zahradní a krajinářská architektura, MENDELU Brno

      pracuje v RLA od 2020

    • Eliška Nováková eliska.novakova@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Eliska Novakova

      Ing. arch. architektura a urbanismus, ČVUT Praha / TU Liberec

      pracuje v RLA od 2019

    • Eliška Olsanska eliska.olsanska@rehwaldt.de+420 773 533 708

      pracuje v RLA od 2021

    • Garth Woolison garth.woolison@rehwaldt.de+420 773 533 708
      Garth Woolison

      B.Env.D, M.LA, University of Manitoba/ Swedish University of Agricultural Sciences

      pracuje v RLA od 2018